4 listopada 2016 Udostępnij

Shiny Garage Starter Kit, czyli kosmetyki samochodowe dla początkujących entuzjastów

Shiny Garage Starter Kit jest wyjątkowym zestawem chemii samochodowej przeznaczonym dla osób, które zdecydowanie nie są maniakami szeroko rozumianej motoryzacji, ale chciałyby po prostu w sposób szybki, łatwy, przyjemny i oczywiście skuteczny zadbać o swój samochód. Z tym zestawem można od razu zabrać się za pielęgnacje swojego samochodu na poważnie.

Zawartość zestawu

Pink Gloss Sham^oo - szampon czyszczący, który wydobywa głębię koloru lakieru. Zawiera niewielką ilość wosku, dzięki czemu zabezpiecza lakier przed uszkodzeniem. Wystarczy go 30-40 mililitrów na 10 litrów wody.

Morning Dew - skuteczny detailer powodujący wygładzenie lakieru i poprawę jego koloru. Dzięki niemu lakier staje się śliski. Możliwe jest to za sprawą zawartych w nim wosków i polimerów, które dodatkowo zapewniają właściwości hydrofobowe utrzymujące się na lakierze przez nawet 2 miesiące. Detailer znakomicie wydobywa głębię koloru, a pojedyncze nałożenie w zupełności wystarcza.

Monster Wheel Cleaner Plus – środek do regularnego mycia felg. Substancja ma formę żelu, co pozwala jej skuteczniej walczyć z różnego rodzaju zabrudzeniami. Monster Wheel Cleaner Plus wymaga pewnej wprawy w aplikacji, ale jego prawidłowe użycie pozwala na uzyskanie fenomenalnej wręcz wydajności. Co więcej, środek może być wykorzystywany z felgami chromowanymi i aluminiowymi. Najważniejsze cechy produktu to wysoka skuteczność dzięki żelowej formie, zdolność do radzenia sobie z zabrudzeniami metalicznymi, bezpieczeństwo dla powierzchni, wysoka wydajność, przystępny zapach oraz fluorescencja ułatwiająca rozprowadzanie żelu.

Back2Black TTD – produkt zabezpieczający gumę i plastiki przed płowieniem i działaniem czynników atmosferycznych. Posiada skład oparty o elementy silikonowe, dzięki czemu oferuje satynowe wykończenie, a dodane do niego substancje zapachowe pachną przyjemnie grejpfrutem. Jego najważniejsze cechy to zdolność do zabezpieczania zewnętrznych elementów plastikowych, jak również zdolność do radzenia sobie z gumą. Nie ma w nim ropopochodnych rozpuszczalników.

Perfect Glass Cleaner – przeznaczony jest to usuwania opornych zabrudzeń z szyb i doprowadzania ich do stanu krystalicznej przejrzystości. Jest też wydajny, ponieważ jedno rozpylenie starcza na całą szybę boczną. Nie pozostawia smug, poleruje i oferuje przyjemny zapach. Ceniony jest za to, że nie pozostawia smug, a w jego składzie nie ma amoniaku i alkoholu metylowego.

E-pisanieprac.pl